Kombi Tamiri

Kombici Ustam 10 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel kombi servisi ve bakım hizmetleri veren firmamız alanında uzman personel ile çalışmaktadı. Çeşitli marka ve modellerin kombi bakımları da yine firmamızda yapılmaktadır. Servisimiz kombilerin periyodik bakımlarının yanı sıra arıza durumlarında da etkin hizmet vermektedir. Kombi arıza çözümleri de firmamız personeli tarafından ustalıkla yapılmaktadır. Uzman kadromuzla kalıcı kazan bakım hizmetleri vermekteyiz. Evinizde veya yaşam alanınızda kombi bakımı için gelen personelimiz sertifikalıdır.

İstanbul Kombi Tamiri

İstanbul Kombi tamiri

Teknik Serviste Son Nokta Doğalgaz abonelerine profesyonel hizmet veren firmamız aynı zamanda kombilerinizin bakımını da yapmaktadır. Kombilerdeki fanların çalışma durumu kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Eklerde oluşan oksitler de şirket personelimiz tarafından temizlenmektedir. Kazan bakımında da personelimiz tarafından kritik güvenlik önlemleri alınmaktadır. Kazanların bakımları sırasında yaptıkları işin verimliliği de kontrol edilir. Kombi arıza servisi nerede diyenler için doğru adres firmamızın olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Şirket personelimiz güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde hizmet vermektedir. Kaliteli, ekonomik hizmetler de firmamız tarafından kısa sürede verilmektedir. Kazan Arızaları ve Çözümleri Müşteri memnuniyetini esas alan Kombici Ustam size en iyi hizmeti verir. Kazan bakımında kritik güvenlik elemanları ve diğer malzemeler dikkatli bir şekilde kontrol edilir ve herhangi bir sorun varsa kullanıcılar arıza hakkında bilgilendirilir. Kombi bakımı periyodik aralıklarla yapılmaktadır.

Kombi Servisi

Müşterilere bilgi verildikten sonra, cihaz kullanıcılarının izniyle, arıza durumunda bakım yapılmaması durumunda cihazlar sökülmeli ve yerinden sökülmeden problemler giderilmelidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sorunsuz hizmet vermektedir. Kazan Bakım İşlemleri Kombilerin bakımları mümkün olduğu kadar uzun süre sökülmeden firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız personelimiz ayrıca kombilerin su sızdırmazlık kontrollerini de yapmaktadır. Kombilerin bacalarının fanı da kontrol edilerek temizlenir. Uygun fiyatlara kaliteli hizmetler de şirket personelimiz tarafından verilmektedir. Kombi arızası nasıl yapılır diyenler için doğru adres firmamızın olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Belgelere sahip olan firma personelimiz kombinizi ilk günkü gibi yapmaktadır. Kombi arızalarında tüm sorunlar firmamız personeli tarafından etkin bir şekilde ele alınmaktadır. Temizlik işlemlerini uzman personelimiz ve yetkin kişiler tarafından kimyasal kullanılmadan gerçekleştiriyoruz.  

İstanbul Kombi Servisi

 

Kombinizde veya kombinin herhangi bir parçasında sorun varsa  veya hiç çalışmıyorsa hemen Kombici Ustam ile iletişime geçin. İstanbul’un en güvenilir kombi tamircisi olan Kombici Ustam tecrübesi ike kombi arızalarının servis ihtiyaçlarına hızlı, 1 yıl garantili ve yerinde çözüm sağlamaktadır. Kazan onarım taleplerine hızlı yanıt vermemiz, işimizi gelişigüzel bir koşuşturma içinde yaptığımız anlamına gelmez. Hermatik, baca ve yoğuşmalı kazan tamir, bakım, arıza, onarım ve montaj talepleri deneyimli servis ekipleri ile yerinde yapılmaktadır. Kombiler, genleşme tankı, hava akış anahtarı, baca, ısı sensörleri, eşanjör, pompa, fan motoru, termostat, kontrol paneli, elektronik anakart gibi birçok parçanın bir bütünüdür. Bu kadar çok parçadan oluşan kombinin kullanımına bağlı olarak zamanla arızalar meydana gelebilir. Kombi arıza yaptığında arıza kodlarını size bildirir. Arıza kodları sayesinde kombi arızasının nedenini anlayabilirsiniz.