Klima Servisi

klima servisi

Klima servisi ekiplerimiz siz müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Firmamız Covid-19 sürecinde bilhassa klima bakımlarının temizliğine ve hijyen kuralları göz edilerek bakım yapılmasına oldukça ehemmiyet vermektedir. Klimanızın bakımı sağlıklı bir biçimde yapıldıktan sonrasında klimanızın gaz kontrolü de yapılmaktadır. Eğer gaz eksiği varsa uzman ekiplerimiz size bilgi verir ve duruma bakılırsa klimanızın emek harcaması için gaz dolumu duyarlı teraziler ile ölçülerek yapınak ayarında klimanıza gaz dolumunu gerçekleştirirler. Kombici Ustam İstanbulda Klima Servisi olarak hizmet vermekte.

Klima Servisi

Klimalar gün içinde devamlı olarak kullanılan cihazlardır. Kışın odayı ısıtmak yazın ise daha serin bir ortam yaratmak için klimaların işlevsel özelliklerinden yararlanılmaktadır. Son aşama işlevsel olan bu cihazlar yaşamı büyük miktarda kolaylaştırmaktadır. Kaliteli bir markanın kliması uzun seneler kullanılma imkânı sunsa da bazen bu cihazların deforme emareleri olabilmektedir.

Klima onarım hizmeti   mevzusunda ustalaşmış olan firmamız cihazlarınızın uzun seneler bozulmadan kullanılabilmesine imkân yaratmaktadır. Klima Tamir Servisi olarak firmamız müşterilerine her vakit en ustalaşmış hizmetleri sunmaktadır. Kalite standartlarımız son aşama yüksek olup bu süreçte cihazlarınızda olup biten arızaları yerinde onarım etmeye itina gösteriyoruz. Sıklıkla karşılaşılan klima arızaları firmamızın deneyimli personelleri tarafınca gün içinde süratli bir biçimde onarım edilmektedir.