Kavakpınar Kombi Servisi 0506 154 6919

Kavakpınar Kombi Servisi 0506 154 69 19

Kavakpınar Kombi Servisi 10 Yılı aşkın süreyle Kavakpınar’da Kombici Ustam ismiyle hizmet vermekteyiz. Her türlü kombi tamiri hizmetleri veren firmamız, alanında uzman personel ile çalışmaktadır.

Her marka ve model kombilerin bakımları firmamızca kısa sürede yapılmaktadır.Tecrübeli teknik personelimiz, arıza durumlarında sorunu etkin bir şekilde saptayarak, sorunu çözmek için en hızlı ve ekonomik yolu seçer. Orijinal yedek parça kullanımı ve bir senelik teknik servis garantisi ile profesyonel bir hizmet sunar.

Kavakpınar Kombi Tamiri

Kavakpınar Kombi Teknik Servis
Kavakpınar Kombi Teknik Servis

Kombilerin verimli çalışmaması durumunda doğalgaz ve elektrik faturalarına büyük yansımalar görülebilir. Bu sebeple kombilerin bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Kombilerin içinde bulunan sadece yanma odasının düzenli temizliği dahi doğalgaz faturalarında yüzde 18’e dayanan indirim sağlamaktadır. Kombi ve petek temizliğini Kombici Ustam firmamızdan profesyonel şekilde isteyebilirsiniz.

Kombilerdeki fanların çalışma durumu kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Eklerde oluşan oksitler parçaların zarar görmesine ve daha maliyetli sonuçlara sebep olmaktadır. Kazan (Yanma Odası) bakımı sırasında kritik güvenlik önlemleri alınmalıdır, usta personelimizin bu konudaki tecrübesi büyüktür. Kazanların bakımları yapıldıktan sonra oluşan yanmanın verimliliği ve performans yeterlilikleri personelimiz tarafından kontrol edilir. Kombi arıza durumlarında en uygun fiyatlı ve hızlı kombi servisi nerede diyenler için doğru adresin firmamız olduğunu yüksek kalite anlayışımız ve tecrübelerimizle göstermek için buradayız.

Kombici Ustam Firma personelimiz güvenli, garantili, hızlı ve ekonomik bir şekilde hizmet vermektedir.Kombi bakımında kritik güvenlik elemanları ve diğer malzemeler dikkatli bir şekilde kontrol edilir ve herhangi bir sorun varsa kullanıcılar arıza hakkında bilgilendirilir. Kombi bakımı periyodik aralıklarla yapılmaktadır. Her türlü kombi arızaları ve çözümleri müşteri memnuniyetini esas alan Kombici Ustam size en iyi hizmeti verir.

Bize Facebook‘tan da ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kavakpınar Kombi Tamiri
Kavakpınar Kombi Tamiri

Kavakpınar Kombi Servisi

Müşterilere bilgi verildikten sonra, cihaz kullanıcılarının izniyle, arıza durumunda bakım yapılmaması durumunda cihazlar sökülmeli ve yerinden sökülmeden problemler giderilmelidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sorunsuz hizmet vermektedir. Kazan Bakım İşlemleri Kombilerin bakımları mümkün olduğu kadar uzun süre sökülmeden firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kavakpınar Kombi Tamiri

Firmamız personelimiz ayrıca kombilerin su sızdırmazlık kontrollerini de yapmaktadır. Kombilerin bacalarının fanı da kontrol edilerek temizlenir. Uygun fiyatlara kaliteli hizmetler de şirket personelimiz tarafından verilmektedir. Kombi arızası nasıl yapılır diyenler için doğru adres firmamızın olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Belgelere sahip olan firma personelimiz kombinizi ilk günkü gibi yapmaktadır. Kombi arızalarında tüm sorunlar firmamız personeli tarafından etkin bir şekilde ele alınmaktadır. Temizlik işlemlerini uzman personelimiz ve yetkin kişiler tarafından kimyasal kullanılmadan gerçekleştiriyoruz.

Kavakpınar Kombi Servisi

Kombinizde veya kombinin herhangi bir parçasında sorun varsa veya hiç çalışmıyorsa hemen Kombici Ustam ile iletişime geçin. Kavakpınar’ın en güvenilir kombi tamircisi olan Kombici Ustam tecrübesi ike kombi arızalarının servis ihtiyaçlarına hızlı, 1 yıl garantili ve yerinde çözüm sağlamaktadır. Kazan onarım taleplerine hızlı yanıt vermemiz, işimizi gelişigüzel bir koşuşturma içinde yaptığımız anlamına gelmez.

Kavakpınar Kombi Servisi

Hermatik, baca ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakım, arıza, onarım ve montaj talepleri deneyimli servis ekipleri ile yerinde yapılmaktadır. Kombiler, genleşme tankı, hava akış anahtarı, baca, ısı sensörleri, eşanjör, pompa, fan motoru, termostat, kontrol paneli, elektronik anakart gibi birçok parçanın bir bütünüdür. Bu kadar çok parçadan oluşan kombinin kullanımına bağlı olarak zamanla arızalar meydana gelebilir. Kombi arıza yaptığında arıza kodlarını size bildirir. Arıza kodları sayesinde kombi arızasının nedenini anlayabilirsiniz.

Kombi Arızaları Nasıl giderilir?

Kavakpınar Kombi Servisi
Kavakpınar Kombi Servisi

Her elektronik cihazda olduğu gibi zaman zaman kombi arızalarının gündeme gelmesi doğaldır. Bazen çok basit problemlerden kaynaklanan bu arızalar bazen ciddi olabilir. Günümüzde en yaygın kombi arıza sorunlarından biri kombinin başlamamasıdır. Kombinin elektrik şalterinin açık konumda olmaması gibi basit bir hata olabileceği gibi, kritik bir arıza durumuna kadar bir dizi farklı nedenden dolayı açılmayabilir.

Bunun için bizimle iletişime geçtiğinizde uzmanlarımız profesyonel yaklaşımlarla kombi arızası problemlerinize size en iyi şekilde destek olacaktır. Kombi kazanları hakkında sıkça sorulan sorular arasında; – kazan ısınmaz, – Sıcak su yok – Kazanın gürültü yapması vb. ile ilgili sık problemler. Ekibimiz, tüm bu sorunlarda size destek olacak ve bunları her zaman mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışacak.

Kombinizin arızası giderilemiyorsa, personelimiz kısa sürede size çözüm sunacak olup, uygun fiyattan hizmet verecektir. Ekibimiz arızanın giderilmesi için gerekli onarım çalışmalarını yaparak sorunsuz bir şekilde arızayı tespit ederek kombinizi çalışır vaziyette size teslim etmektedir.

Kombi Arızaları Nasıl giderilir?

Komple kombi bakımı, kombi arızası ve kombi servisini deneyimli ekibimizden alabilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda ise gerçekçi ve çözüm odaklı fiyatlar sağladığı için her zaman müşterilerimizi memnun edecek faturalar oluşturuyoruz.

– kombi çalışıyor ısıtmıyor

– kombi sıcak su akmıyor

– kombi sıcak su vermiyor

– kombi petekleri ısıtmıyor

– kombi sıcak su az veriyor

– kombiden ses geliyor

– kombi ses çıkartıyor.

– kombi su akıtıyor

– kombi su damlatıyor

– kombi su dolmuyor

– kombi doldurma musluğu dönmüypr

– kombi patlamalı çalışıyor

– peteklerin üstü sıcak altı soğuk

– petekler ısınmıyor

– petekler çalışmıyor

– kombi su kaçırıyor

– Kombi ses yapıyor

– çalışıyor sonra duruyor

– kombi error veriyor

– kombi arıza kodları

– kombi ateşleme yapmıyor

– Kombi su basıncı devamlı düşüyor

– sıcak su açıldığında petekler ısınıyor

– kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk

– kombiden sıcak su gelmiyor

– kombi kırmızı ışık yanıyor

– kombiye su nasıl doldurulur

– kombiye su nasıl basılır

– kombi pat pat ses yapıyor

– üç yollu vana arızası

– doldurma musluğu arızaı

– fan motoru arızası

– anakart arızası (elektronik)

– plakalı eşanjör arızası

– gaz valfi arızası

– step motoru arızası

– kombi kart tamiri

– kombi tamirsici

– 7/24 kombi servis

– kombici

– kombi tamircisi

– kombi servisleri

– kombi sıcak su ayarı

– kombi bar seviyesi yükseliyor

– kombi bar seviyesi düşüyor

– kombiye elektrik gelmiyor

– kombi şartel attırıyor

– kombi ekran gidip geliyor

– kombi ekran yanıp sönüyor

– kombi petekleri az ısıtıyor

– kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor

– kombi yedek parça

– kombi arıza kodları

– Kombi Fan motoru çalışmıyor

– Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor

– Kombi fan motoru devreye girmiyor

– Kombi fan motoru sürekli çalışıyor

– Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor

– Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor

– Kombi Fan Motoru temizliği

– Kombi fan motoru ne ise yarar

Kavakpınar Vaillant Kombi Servisi

Kavakpınar Immergas Kombi Servisi

Kavakpınar Demirdöküm Kombi Servisi

Kavakpınar Baymak Kombi Servisi

Kavakpınar Ferroli Kombi Servisi

Kavakpınar ECA Kombi Servisi

Kavakpınar Arçelik Kombi Servisi

Kavakpınar Bosch Kombi Servisi

Kavakpınar Alarko Kombi Servisi

Kavakpınar Beko Kombi Servisi

Kavakpınar Viessmann Kombi Servisi

Kavakpınar Airfel Kombi Servisi

Kavakpınar Daikin Kombi Servisi

Kavakpınar Vestel Kombi Servisi

Kavakpınar Prothern Kombi Servisi

Kavakpınar Warmhaus Kombi Servisi

Kavakpınar Royal Kombi Servisi

Kavakpınar Profilo Kombi Servisi

Kavakpınar Buderus Kombi Servisi